Media

Porównanie syropów

Pragniemy Państwu zaprezentować porównanie syropów, które znalazło się na stronie parentning.pl. 

Pod poniższymi odnośnikami znajdą Państwo interesujące informacje: 

Syrop Polskie Smaki
Syrop Gardinia
Syrop Excellence

Zapraszamy do lektury!

 

Informacja prasowa

Warszawa, 2014.05.05

EXCELLENCE SA RZUCA WYZWANIE POTENTATOM RYNKU SYROPÓW

Firma Excellence SA, specjalizująca się do tej pory w produkcji syropów pod marką sieci handlowych, wprowadziła na rynek 3 syropy w innowacyjnych opakowaniach. Warianty smakowe Polska Malina, Afrykański Granat i Kubańskie Mojito pojawiły się w metalowych puszkach o pojemności 700 ml.

 

Excellence SA  znana była do tej pory jako czołowy dostawca syropów produkowanych pod marką sieci detalicznych. Wprowadzenie oryginalnych smaków syropów do sporządzania napojów w domu w oryginalnej i innowacyjnej puszce to początek programu rozwoju firmy w ramach nowego motta firmy „Dążenie do doskonałości”, przy pomocy którego firma komunikuje nowy rozdział w historii firmy polegający na doskonaleniu i rozwoju. Nowe syropy w metalowych puszkach o oryginalnym kształcie oferują konsumentom całkowicie nową jakość, zarówno jeśli chodzi o pierwsze w tej części Europy puszki metalowe do syropów, jak również innowacyjne smaki, które pozwalają na poszerzenie grupy docelowej i pozyskanie konsumentów przyzwyczajonych do innych marek. Dzięki dobremu zespołowi R&D udało się osiągnąć 3 syropy o bardzo wysokich parametrach jakościowych i organoleptycznych; Excellence Polska Malina to najlepsze z czym może kojarzyć się ten owoc, Excellence Afrykańśki Granat to smakowita wersja granatowca, jednego z najzdrowszych owoców zaliczanych do superfruits, Excellence Kubański Mojito to idealna baza do koktajli rodem z gorącej wyspy i nie tylko. Tuż po długim weekendzie syropy Excellance w puszce pojawią się m.in. w supermarketach Auchan, Carrefour, Tesco i Biedronka(Jeronimo Martens – prawie 3000 sklepów w Polsce).

Do tej pory w Europie kojarzone są syropy w metalowych puszkach pod znaną marką Teisseire należącą do brytyjskiego koncernu napojowego Britvic. Excellance SA planuje niebawem ekspansję eksportową na rozwiniętych rynkach napojowych, a przede wszystkim Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Metalowa puszka jest atutem na rynkach takich jak Niemcy, gdzie daje możliwość obniżenia kosztów recyclingu jako bardziej ekologiczne opakowanie stanowiące dobrą alternatywę dla opakowań szklanych.

Nowe syropy firmy Excellence z pewnością doprowadzą do przetasowań na rynku syropów w Polsce. Firma zapowiada kolejne innowacyjne produkty z kategorii health & wellness. Należy się spodziewać zmian w udziałach na rynku syropów w Polsce po wprowadzeniu tak innowacyjnych opakowań. 

 

Excellence

Produkcja i siedziba firmy:


EXCELLENCE S.A.
Lipa 20A 
95-010 Stryków