Kariera

Kariera

Jeżeli chcesz pracować w firmie o długoletniej tradycji, ugruntowanej pozycji na rynku, produkujących dla największych sieci handlowych w Polsce zapraszamy do Excellence SA. 

W zakładzie oferujemy możliwości zatrudnienia m.in. w dziale:

- produkcji syropów owocowych 
- produkcji suplementów diety 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są pracownicy. 
Celem naszej firmy jest zatrudnianie najlepszych pracowników, zapewniając im odpowiednią motywację, stabilność pracy oraz możliwości dalszego rozwoju.

Obecnie zatrudniamy ludzi, którzy są zaangażowani w realizację swoich zadań, tworzą przyjazną atmosferę pracy oraz dbają o rozwój zawodowy i osobisty, czerpiąc m.in. z doświadczenia pozostałych - długoletnich pracowników.

Dużą wagę przykładamy do procesu adaptacyjnego dla osób nowo-zatrudnionych, tak aby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne i bezstresowe. Nowi pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania organizacji, struktury i zasad działania i innych. Pracownik poznaje sposoby i metody pracy oraz oczekiwania, które są wobec Niego stawiane. Zależy nam na stworzeniu wszystkim pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie.
Swoim pracownikom oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Więc, jeśli jesteś zainteresowany pracować z nami, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i życiorysu zawodowego na adres biuro@syropy.eu

Excellence

Produkcja i siedziba firmy:


EXCELLENCE S.A.
Lipa 20A 
95-010 Stryków